top of page
mischel_vojnarova_kouc.png

,, Nejlepší odpovědi má člověk v sobě "

Hezký den,

jsem certifikovaná koučka se specializací neurografiky a přesahem do astrologie. 

 

Pomohu vám objevit vnitřní sílu, dosáhnout rovnováhy a naplnění v životě. S kombinací kreativních nástrojů vytvářím prostor pro hluboké poznání a osobní transformaci.

Díky empatickému přístupu podpoříme vaše sebevědomí, sebepřijetí a seberealizaci.

Neurografickým koučinkem lze řešit široké spektrum problémů v oblasti vztahů, zdraví, financí a profesi. Pomáhá ke změně, srovnání životních priorit, dosažení cílů a s psychohygienou.

 Neurografický koučink pro seberozvoj

Koučink pomocí kreslení s terapeutickým přesahem

Koučink pro psychickou stránku člověka

Otevřené otázky pro nalezení nejlepšího řešení

Astrologický výklad pro sebepoznání

Výklad osobního horoskopu pro sebepoznání

MÉ VZDĚLÁNÍ A CERTIFIKACE

  • Certifikovaný kurz specialista Neurografiky®, Institut kreativity a psychologie

  • Akreditovaný kurz Mindset Coaching®

  • Základní kurz Neurografiky®

  • Astrologický kurz, Rok ve zvěrokruhu

  • Metoda GROW (Večerní škola koučinku)

  • Vysokoškolské vzdělání, UJEP Ústí nad Labem

Certificate - Michaela Vojnarová.jpg

NEUROGRAFIKA®

NEURO myšlenkové spoje v mozku | GRAFIKA vykreslení a harmonizace myšlenek na papíře

V mém životě neurografika transformovala velké změny. Neurografický koučink mi pomohl se vztahem sama k sobě, mít se opravdu ráda a přijímat se takovou, jaká jsem. Díky ní jsem našla své životní nasměrování.

Čas od času se mi objeví zdravotní, psychosomatický problém, jako každému obyčejnému člověku. Neurografika mi vždy pomohla pochopit hlubší příčinu a mé tělo společně s myslí a psychikou se v čase uzdravily.

Tuto vědu založil psycholog, kouč a řečník Pavel Piskarev pod Psychology of Creativity Institute v roce 2014.

Na českém trhu jsem mezi prvními certifikovanými specialisty od roku 2021. 

REFERENCE

Neurografika s Mischel je pro mne zcela novou zkušeností na cestě rozvoje sebe sama. Na této technice se mi líbí jednak tvořivost, plynutí, uvolnění, pestrost a citlivý osobní přístup lektorky o dané téma, které chcete či potřebujete řešit. Mischel je v tom skvělá, krok za krokem vás povede a výsledek vás jistě zaujme a překvapí. Doporučuji, vyzkoušejte sami a budete určitě spokojeni.

Vlastimil

Děkuji Ti Míšo za naše Koučinky :) Člověk se může uvolnit, otevřít se a najít lepší pohled na jakoukoliv situaci. Schůzky jsou Veselé a energické :)

Iva

S Mischel jsem absolvovala seminář Neurografika, kde jsem se naučila metodu, jak si upevnit svoje osobní hranice pomocí kresby. Mischel je velmi milá, umí se ptát a vytvořila příjemnou atmosféru po celou dobu kurzu. Děkuji :-)

Tereza

Mischel mi pomocí Neurografiky dokázala odstranit dlouhodobé bolesti hlavy a migrény. Nikdy bych nevěřil, že něco takového zabere! Doporučuji všem. Moc děkuji Mischel

Michal

Ráda se zabývám osobním rozvojem a když ke mně přišly informace o neurografice a Míše, jako lektorce, tak jsem se nemohla dočkat, až se dozvím více. Dané dopoledne neurografiky probíhalo v ženském kruhu, což bylo velice příjemné. Míša je moc milá, klidná, vyrovnaná a díky její energii jsem se během procesu cítila po celou dobu v bezpečí. V průběhu malování se mi zvědomila témata, na kterých můžu zapracovat a posunout se dále. Jak nám Míša říkala už na začátku, "všechny odpovědi máme v sobě", tak opravdu TO zásadní bylo skrze tužku přeneseno na papír. Míšu doporučuji všemi deseti a pokud potřebujete zvědomit některá svá témata, věřím, že Vám neurografika může pomoci, Miru.

Miru

Měl jsem jedno sezení neurografiky u Míši Vojnarové a velmi mě překvapilo. Na takové věci úplně nejsem, ale když mi o tom vyprávěla, zaujala mě tak, že jsem to chtěl vyzkoušet. Během příjemného povídání jsem se o sobě postupně dozvídal zajímavé věci. Vše probíhalo velmi přirozeně a nenuceně. Postupně jsem se dostával hlouběji do svých myšlenek a problémů, které bych si jen tak sám nedokázal ani přiznat. Zároveň jsem si dokázal sám říct, co s tím dělat a jak dané problémy řešit. Byla to velmi příjemná zkušenost, kterou si někdy velmi rád zopakuji a rozhodně doporučuji všem. Myslím si, že neurografika dokáže vyřešit spousty problémů, které člověka sužují. Pokaždé, když se teď podívám na obrázek, který jsem nakreslil, automaticky mi přivede úsměv na tvář a hřejivý pocit.

Lukáš

Můj neurografický obrázek na téma "Jak prožívám radost ve svém životě". Cítím se zrelaxovaná, moc díky Mischel Vojnarova za příjemné odpoledne a zprostředkování odpovědi na důležitou otázku v současném období mého života

Jana

Informace o akcích do vašeho e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR. Z odběru newsletteru se můžete kdykoliv odhlásit.

Děkuji za odeslání!

Neuro Mischel_podcast.png

ASTROLOGICKÝ PODCAST

Podívejte se do světa astrologie a objevte jedinečné vlivy každého období.

Získejte cenné nástroje a poznatky, které vám pomohou porozumět sami sobě a žít v souladu s proměnlivostí.

V podcastu naleznete všech 12 astrologických znamení.

bottom of page